NOWOŚĆ W UK RADIO FM- Ed,Sheeran,Bad,Habits

To angielski piosenkarz, który na rynku muzycznym pojawił się w 2011 roku. Ma dwadzieścia lat i od pewnego czasu udziela się w featuringach jako raper-wokalista z gwiazdami brytyjskiego grime’u. Sławę przyniósł mu pop-owy singiel “The A Team”.Sheeran urodził się w Halifax, West Yorkshire w Irlandii. Od dziecka grał na gitarze i w bardzo młodym wieku zaczął komponować piosenki. Przy produkcji swojej muzyki inspirował się takimi wykonawcami jak: Van Morrison czy Damien Rice.

Sheeran zaczął nagrywać w 2005 roku, wtedy to wydał swoją pierwszą EPkę zatytułowaną „Orange Room”. W 2006 roku wydał drugą “Want Some?”.

W 2008 roku przeniósł się do Londynu, gdzie codziennie organizował kameralne występy. W 2009 roku zagrał, aż 312 koncertów, wtedy też ukazała się jego kolejna – już trzecia EP “You Need Me”. Niedługo potem, bo w lutym 2010 roku Sheeran wydał czwartą EP-kę “Loose Change”, na której znalazły debiutancki singiel “The A Team”.

Sheeran zaczął być dostrzegany przez szeroką publiczność za pośrednictwem kanału YouTube. Jego fan klub powiększał się z dnia na dzień.