Paulla zaskakuje nowoczesnymi brzmieniami w nowym singlu „Ostatnia Noc”

Share

 

 

 

 

Paulla zaskakuje nowoczesnymi brzmieniami w nowym singlu „Ostatnia Noc”

2021 rok jest przełomowym rokiem na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia artystka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Jej interpretacja tego przeboju poruszyła fanów. Teraz Paulla powraca z nowym autorskim singlem pt. „Ostatnia Noc”.

Paulla podkreśla, że chciała troszkę poeksperymentować na swojej ścieżce muzycznej, stąd też jednocześnie polska i angielska wersja nowego utworu. Po raz pierwszy w swojej karierze postanowiła również nagrać teledysk w klimacie klubowym.

W efektownym teledysku do „Ostatniej Nocy” wystąpili: albinos Łukasz Bogusławski – finalista ostatniej edycji „Top Model” oraz pochodzący z Maroka Marro Chalal. Teledysk został nakręcony w Warszawie.

Połączenie tropikalnych palm, industrialnej windy oraz nowatorskiego podejścia do obrazu gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i, rzecz jasna, muzyczne!
Światowy poziom i zaskakująca Paulla

Za produkcję najnowszej piosenki Paulli, „Ostatnia Noc”, odpowiada niezwykły duet – Grizzlee oraz Don Juan Wielki (znany z MIYO). Nowoczesne brzmienia, światowy poziom i zaskakująca Paulla – tego jeszcze nie było na polskiej scenie muzycznej!

Premiera teledysku odbędzie się 4 czerwca (piątek) o godz. 20:00 na kanale Paulli na YouTube. Wcześniej, o 19:00 rozpocznie się specjalny live dla fanów. Premiera telewizyjna klipu 7 czerwca w programie „Dzień dobry TVN” w stacji TVN.

Z kolei we wrześniu światło dzienne ujrzy ballada „Nikt tak nie kocha”, którą skomponował Adam Konkol, założyciel zespołu Łzy i twórca największego hitu Paulli „Od dziś”. Pod koniec listopada natomiast Paula planuje wydać piosenkę świąteczną wraz z teledyskiem.