REGULAMIN KONKURSU

ZGARNIJ KOLACJĘ WE DWOJE Z UK RADIO FM .
REGULAMIN KONKURSU .
Organizatorem & Sponsorem Konkursu jest w całości UK RADIO FM .
Losowanie zwycięzcy odbywa się na jasno określonych warunkach przez stacje radiową I osoby na stanowisku do tego wyznaczone .
WARUNKI
W celu zdobycia szancy na wygraną kolacje we dwoje sponsorowana przez stacje radiową wymaga się spełnienia określonego warunku konkursu .
Nadesłanie Dedykacji listownej e-mail do radia Opisującą historie związku , sympatie do drugiej osoby oraz uczucia .
Do dedykacji koniecznie musi zostać spełniona prośba o dołączenie dedykacji muzycznej dla osoby której taką dedykacje realizujemy .
Dedykacja koniecznie musi spełniać warunki Opisanej dedykacji która okaże się wyjątkowa , dołączając prośbę o dołączenie do dedykacji utworu mp3 własnego nadesłanego wraz z dedykacja . bądź określając Artysta-Tytuł .
Dedykacja musi spełnić warunki określające osobę która dedykacje składa (IMIE) (NAZWISKO) Oraz dla kogo Podając (Imie) (Nazwisko) (POKREWIEŃSTWO).
REGULAMIN KOŃCOWY
Zastrzegamy sobie prawo manipulacji konkursem o raz pomawiania Oraz przyspieszenia ogłaszania zwycięzcy konkursu .
Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na antenie radia 1.10.2021 Przed 22:00 .
Zwycięzca konkursu zobowiązany będzie wskazać restauracje Oraz czas przybycia na romantyczną kolacje We dwoje we wskazanej restauracji .
sponsorem kolacji we dwoje jest w całości UK RADIO.
Kolacja sponsorowana jest w kwocie do 1000,- po przekroczeniu progu kwotowego zwycięzca kolacji dalej ponosi własne koszty pobytu w restauracji .