UK RADIO FM – O NAS

W w kilku I wielu słowach opiszę nasza e-stacje UK RADIO FM .

Czym dokładnie jest UK RADIO FM , Jakie założenia I plany ma e-radio UK RADIO FM  ? .

 

UK RADIO FM Jest na chwilę obecną strumieniem internetowym Odgrywającym tylko muzykę , oraz Jingle/ wstawki reklamowe .

 

Jakie Plany ? .. Z Założenia na poprzednim projekcie e-radia IPLAY RADIO FM które to UK RADIO FM Jest bliźniaczym projektem e-stacji  Do naszych słuchaczy zakładamy dotrzeć po przez wyróżniającą unikatowa propozycje gatunków muzycznych takich jak , dance Eurodance , Disco, Eurodisco, Pop .

Gdyż taki gatunek muzyczny jest wciąż na topie najczęściej wyszukiwanych I słuchanych gatunków muzycznych .

 

Z założenia zakładamy również , stopniowe wprowadzanie do e-stacji UK RADIO FM nowości muzycznych którymi stopniowo będziemy wdrażać naszych stałych I nowych słuchaczy . A także stopniowo uruchamiać w e-stacji UK RADIO FM prowadzenie pewnego rodzaju TOP LIST-Y .

 

Z założenia Planu UK RADIO FM Plan działania e-stacji UK RADIO FM to minimum 1 rok do marca 2022 w tym czasie będziemy kładli mocny nacisk na , pozyskiwanie nowych stałych słuchaczy po przez , prosta I rzetelną reklamę radia Podając prawdziwe Informacje i imię e-stacji UK RADIO FM . UK RADIO FM Jest bliźniaczym projektem kiedyś działającej e-stacji IPLAY RADIO FM które po założeniu w 2018 upadło po roku , że względu na małe zainteresowanie Unikalna nazwa e-stacji.  Nasze nie oficjalne motto E-stacji : rób to co kochasz .. dąż do celu.

 

Czego w naszym radio nie zobaczycie ? W UK RADIO FM nie spotkamy żadnego rodzaju czatu  z założenia nie jest to element uniemożliwiający kontakt z prezentem , A słuchacze przekazywać sobie wiadomości mogą po przez Pozdrowienia za pośrednictwem e-stacji I prezentera prowadzącego .

Dodaj komentarz